BÜLTENLER

Özelgeler

 • Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Katma Değer Vergisi, Özel Tüketim Vergisi Ve Damga Vergisi Kanunu İle İlgili Özelgeler
  Şirketimizce hazırlanan 2016 / 81 sayılı, "Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Katma Değer Vergisi, Özel Tüketim Vergisi Ve Damga Vergisi Kanunu İle İlgili Özelgeler" konulu çalışmaya erişmek için lütfen tıklayınız.
 • Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Vergi Usul Kanunu İle İlgili Özelgeler
  Şirketimizce hazırlanan 2016 / 80 sayılı, "Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Vergi Usul Kanunu İle İlgili Özelgeler" konulu çalışmaya erişmek için lütfen tıklayınız.
 • Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Gelir Vergisi Kanunu İle İlgili Özelgeler
  Şirketimizce hazırlanan 2016 / 66 sayılı, "Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Gelir Vergisi Kanunu İle İlgili Özelgeler" konulu çalışmaya erişmek için lütfen tıklayınız.
 • Gelir İdaresi Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Kurumlar Vergisi İle İlgili Özelgeler
  Şirketimizce hazırlanan 2016 / 60 sayılı, "Gelir İdaresi Başkanlığınca son dönemde verilen kurumlar vergisi ile ilgili özelgeler" konulu çalışmaya erişmek için lütfen tıklayınız.
 • Gelir İdare Başkanlığınca Son Dönemde Verilen Özelgeler
  Şirketimizce hazırlanan 2016 / 33 sayılı, "Gelir İdaresi Başkanlığınca son dönemde verilen özelgeler" konulu çalışmaya erişmek için lütfen tıklayınız.